ماشین حساب سیتیزن SR-270NPU

تعداد ارقام: 10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی

منبع تغذیه: باتری

حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270NPU

اگر به انجام محاسبات علمی و مهندسی در تحصیل یا کار خود نیاز به خرید ماشین حساب دارید، ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270NPU یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود. این ماشین حساب با ویژگی هایی مانند طراحی ظاهری زیبا، کیفیت ساخت مطلوب و قابلیت انجام انواع محاسبات علمی توانسته به یکی از ماشین حساب های محبوب در میان کاربران تبدیل شود. همچنین قیمت ماشین حساب سیتیزن SR-270NPU مناسب بوده و با توجه به امکاناتی که در اختیار شما می گذارد، خرید آن به صرفه به نظر می رسد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270NPU

  • طراحی ظاهری زیبا

ماشین حساب سیتیزن مدل Citizen SR-270NPU به صورت دورنگ (مشکی/ بنفش) طراحی شده و از ظاهری زیبا برخوردار است. به طوری که در هنگام استفاده از آن احساس یکنواختی و خستگی نخواهید داشت. همچنین این ماشین حساب دارای ابعاد 154*14*80 میلی متر و وزن 92 گرم است و به آسانی می توانید آن را در کیف گذاشته و با خود به کتابخانه، دانشگاه یا محل کار خود حمل نمایید.

طراحی ظاهری زیبا

  • صفحه نمایش دو خطی و با کیفیت

صفحه نمایش به کار رفته در ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270NPU از نوع دو خطی است و در خط اول آن فرمول ها، توابع و اعداد وارد شده و در خط دوم نتیجه نهایی محاسبه را نمایش می دهد. این نمایشگر قادر به نمایش 10 رقم اصلی و 2 رقم نمایی می باشد و اعداد و توابع را با وضوح قابل قبولی ارائه می دهد. همچنین صفحه نمایش ماشین حساب سیتیزن SR-270NPU از میزان روشنایی قابل توجهی بهره می برد و از وضوح نمایش آن در محیط های مختلف با شرایط نوری متفاوت کاسته نمی شود. در صورت نیاز، می توانید میزان روشنایی نمایشگر این ماشین حساب را به صورت دستی تنظیم نمایید.

صفحه نمایش دو خطی و با کیفیت

  • توانمند در انجام انواع محاسبات علمی

با استفاده از ماشین حساب دانشجویی سیتیزن SR-270NPU می توانید انواع محاسبات علمی شامل محاسبات مثلثاتی، جبری، کسری، آماری یک متغیره و دو متغیره همراه با محاسبه رگرسیون و هندسی را انجام دهید. همچنین این ماشین حساب از قابلیت هایی مانند محاسبه ریشه دوم، سوم و nام اعداد، کار با اعداد نمایی و محاسبه لگاریتم و ln، استفاده از توابع هایپربولیک و توابع مع، محاسبه توان دوم و سوم اعداد، ترکیبیات و جایگشت، محاسبه فاکتوریل، کار با اعداد تصادفی (رندوم)، استفاده از اعداد ثابت و عدد پی، تبدیل زوایای هندسی و محاسبه درصد برخوردار است. به طور کلی ماشین حساب علمی سیتیزن SR-270NPU تعداد 236 تابع از پیش تعریف شده را در اختیار شما می گذارد که با استفاده از آنها می توانید محاسبات مورد نظر خود را انجام دهید.

توانمند در انجام انواع محاسبات علمی

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270NPU

  • مصرف بهینه باتری

انرژی مورد نیاز ماشین حساب Citizen SR-270NPU از باتری سکه ای (مدل GP76A) تأمین می شود و این ماشین حساب از قابلیت تغذیه از نور محیط برخوردار نیست. نکته ای که در این زمینه باید به آن اشاره کنیم این است که ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270NPU اگر برای مدتی بدون استفاده باقی بماند، به صورت اتوماتیک خاموش می شود. این ویژگی از هدر رفتن شارژ باتری دستگاه جلوگیری کرده و باعث مصرف بهینه آن می شود.

  • مجهز به دکمه هایی برجسته

از دیگر مشخصات ماشین حساب سیتیزن SR-270NPU باید به دکمه های آن اشاره کنیم که به صورت برجسته طراحی شده اند و عملکرد روانی را به شما ارائه می دهند. همچنین این ماشین حساب دارای بدنه ای با کیفیت ساخت بسیار مطلوبی است و در صورت رخ دادن اتفاقاتی مانند رها شدن از دست و برخورد با زمین، وارد آمدن فشار بیش از حد یا ضربات ناگهانی آسیب نمی بیند. ماشین حساب سیتیزن SR-270NPU دارای کیس کشویی محافظ نیز هست که از آسیب زدن گرد و غبار و نفوذ مایعات به دستگاه جلوگیری می کند.

مجهز به دکمه هایی برجسته

جمع بندی

با استفاده از ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270NPU قادر به انجام محاسبات علمی و مهندسی مورد نیاز خود خواهید بود و در مجموع می توان این محصول را گزینه ای ایده آل برای دانش آموزان، دانشجویان و مهندسان دانست.

جهت دریافت قیمت ماشین حساب و همچنین اطلاع از نحوه خرید ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270NPU به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید. همچنین اگر برای انتخاب ماشین حساب مهندسی مورد نظر خود به جمع بندی نرسیده اید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت ایده برتر راهنمایی های لازم در این زمینه را به شما ارائه دهند.

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270NPU


مرجع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال ماشین ,حساب ,270npu ,سیتیزن ,مهندسی ,محاسبات ,ماشین حساب ,حساب سیتیزن ,محاسبات علمی ,حساب مهندسی ,مهندسی سیتیزن ,حساب مهندسی سیتیزن ,حساب سیتیزن citi منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی سپهر میرزایی ظروف مسی و تزئینات مسی مرجع دانلود فایل طراحی دکوراسیون داخلی کارنامه | ساخت کارنامه | کارنامه جعلی ریکسنا وب گردی همه چی موجوده تولید و پخش پوشاک مردانه | عمده فروشی پوشاک اقایان تحقیق در مورد زندگی علامه حلی او چه ویژگی هایی داشت که به دیدار امام زمان موفق شد نگارش ششم صفحه ۵۹ و۶۰ با جواب لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تالش دانلود اهنگ رفیق جام اخر آهنگ شرتو کم کن بی وفا از کیست سوال مسابقه درس هایی از قرآن ۹۶۱۱۵ وسیله.ی.گرمخانه.هادرگذشته.امروزوفردا تعریف کلی فرهنگ شامل باورها، ارزش‌ها، اعتقادات تمدن یک جامعه است باتوجه به این تعریف اگر بخواهیم راه افسانه پاكرو طرح تتو نوشته پدر