فیش پرینتر سوو TL210

تکنولوژی ساخت: حرارتی مستقیم عرض کاغذ: 80 میلی متر سرعت چاپ: 220 میلی متر در ثانیه عمر کاتر: 1.7 میلیون نوع برش: اتوماتیک

معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo SLK-TL210

فیش پرینتر Sewoo SLK-TL210 یک چاپگر رسید یا فیش زن رومیزی است که می تواند در گاه ها، هایپرمارکت ها، رستوران ها و . جهت صدور آنی فیش مورد استفاده قرار گیرد. وضوح چاپ این پرینتر فیش زن 180 dpi است که در گروه فیش پرینترهای رومیزی معمولی قرار می گیرد.

معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo SLK-TL210

در ادامه معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo SLK-TL210 باید بگوییم که مورد استفاده این دستگاه فیش پرینتر بیشتر در گاه ها، هایپرها، رستوران ها، مراکز نوبت دهی، کیوسک ها، بانک ها و . می باشد. فیش پرینتر سوو SLK-TL210 با نام های مینی پرینتر و ترمال پرینتر نیز نام گذاری می شود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر سوو SLK-TL210

سرعت چاپ دستگاه پرینتر فیش زن SLK-TL210 برابر با 220 میلی متر بر ثانیه می باشد و تکنولوژی چاپ آن به صورت حرارت مستقیم می باشد. برای این دستگاه می توان از رول های 8 سانتی متری استفاده کرد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر سوو SLK-TL210

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش زن سووSLK-TL210 ‎ می توان به عمر کاتر 1.7 میلیون برش آن اشاره کرد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خید فیش پرینتر سوو SLK-TL210 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

فیش پرینتر سوو Sewoo SLK-TL210

فیش پرینتر سوو Sewoo SLK-TL210 که ساخت کشور کره جنوبی می باشد دارای یک سال گارانتی است. این دستگاه با دو درگاه USB و Serial به راحتی با سیستم و پایانه شما ارتباط برقرار می کند. از کالاهای مرتبط با این فیش زن می توان به فیش پرینتر میوا Meva TP1000 اشاره کرد.

فیش پرینتر سوو Sewoo SLK-TL210

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

فیش پرینتر سوو Sewoo SLK-TL210


ایده برتر پارسیان پرینتر ,tl210 ,sewoo ,دستگاه ,برتر ,ایده ,پرینتر sewoo ,ایده برتر ,مورد استفاده منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود رایگان مقالات طراحی سایت بندر بستانو زندگی برتر فروشگاه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان farazrayan فروشگاه اینترنتی خان بابا زیبا زیبا