صندلی کارمندی راحتیران F55

مکانیزم: سینکرون
جنس کفی: چوب چند لایه
جک صندلی: کورس 8 سانتی نوع چرخ: Pu بی صدا

معرفی صندلی کارمندی راحتیران F55

صندلی کارمندی F55 که محصول شرکت راحتیران می باشد دارای ارتفاع 100 سانتی متری است. همچنین عرض صندلی 65 سانت می باشد و ارتفاع نشیمنگاه از زمین 47 سانتی متر می باشد. صندلی کارمندی جز صندلی کارمندی هایی است که دارای دسته های متحرک می باشد.

معرفی صندلی کارمندی راحتیران F55

در ادامه معرفی صندلی کارمندی راحتیران F55 باید گفت دسته های این صندلی دارای کلید تنظیم ارتفاع می باشد که قسمت تکیه گاه از جنس انتگرال نرم بوده که موجب می شود تا در هنگام تکیه دادن آرنج دچار مشکل نشود.

طراحی و کیفیت صندلی کارمندی راحتیران F55

جک صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F55 از نوع کورس 8 سانتی متری می باشد که برای تنظیم ارتفاع صندلی تعبیه شده است. از این صندلی اداری می توان در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های دولتی استفاده کرد.

طراحی و کیفیت صندلی کارمندی راحتیران F55

در مورد طراحی و کیفیت صندلی کارمندی راحتیران F55 باید بگوییم که چرخ های این صندلی از نوع بی صدا و با یک لایه Pu پوشیده شده است. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F55 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F55

صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F55 دارای پنج پایه می باشد که از جنس فلز بوده و از یک لایه نیکل کروم پوشیده شده است. همچنین روکش های این مدل صندلی کارمندی بسیار مقاوم است که با شوینده به راحتی قابل شستشو می باشد.

صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F55

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت صندلی کارمندی با واحد  ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F55


ایده برتر پارسیان صندلی ,کارمندی ,راحتیران ,rahatiran ,ارتفاع ,دارای ,صندلی کارمندی ,کارمندی راحتیران ,راحتیران rahatiran ,کیفیت صندلی ,سانتی متری ,صندلی کارمندی راحتیرا منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Photo hoomehr. Studio hoomehr معرفی کالا فروشگاهی کشاورزی دانلود فیلم و سریال مهر فایل مرگ اندی ، فوت اندی ، علت فوت اندی شارژ رایگان Saber sufr Digital Marketing