اسکناس شمار مگا DM-500

 

سرعت  شمارش: 800 برگ در دقیقه تشخیص اسکناس جعلی: دارد

معرفی اسکناس شمار مگا DM-500

پول شمار DM-500، که از دستگاه های پول شمار رومیزی شرکت مگا می باشد مناسب برای استفاده در اماکن تجاری و اصناف می باشد. این اسکناس شمار دارای کلید Clear جهت پاک کردن اسکناس های شمرده شده و دکمه Speed برای تعیین سرعت شمارش می باشد.

معرفی اسکناس شمار مگا DM-500

در ادامه معرفی اسکناس شمار مگا DM-500، باید بگوییم که این پول شمار مجهز به سه کلید MNL برای تغییر عملکرد دستگاه از خودکار به دستی و بر عکس، کلید ADD جهت فعال یا غیر فعال کردن جمع بستن اسکناس ها و کلید LEVEL برای فعال یا غیر فعال کردن حالت شناسایی دوبله می باشد.

اسکناس شمار مگا Mega 3 DM-500

اسکناس شمار مگا Mega 3 DM-500 دارای سه سرعت شمارش 600، 1200 و 1600 اسکناس در دقیقه است. این پول شمار مگا Mega دارای کلید DD برای بررسی پهنای اسکناس می باشد. دستگاه شمارش اسکناس مگا DM-500 که صفحه نمایش آن 4 رقمی است از قابلیت تشخیص اسکناس جعلی بهره مند می باشد.

اسکناس شمار مگا Mega 3 DM-500

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و اسکناس شمار مگا Mega 3 DM-500 با توجه به ویژگی هایی خوبی که دارد مقرون به صرفه است. شما می توانید برای دریافت قیمت و پول شمار به سایت ایده برتر مراجعه کنید.

اسکناس شمار مگا Mega 3 DM-500


ایده برتر پارسیان اسکناس ,شمار ,mega ,شمارش ,فعال ,برتر ,اسکناس شمار ,ایده برتر ,سرعت شمارش ,فعال کردن ,معرفی اسکناس منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود سرا itiesAg shop دانلود جدید wFunnymoshop پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تک چت | چت تک مرکز چاپ پارسا ایران جو | پرتال تفریحی و سرگرمی خرید ممبر تلگرام تازه نفس | ممبر ارزان