اسکناس شمار کینگ لی QL2008

 

سرعت  شمارش: 900 برگ در دقیقه تشخیص اسکناس جعلی: دارد

معرفی اسکناس شمار کینگ لی WJD-QL2008

پول شمار WJD-QL2008، که از دستگاه های پول شمار رومیزی می باشد که ظرفیت ورودی و خروجی اسکناس 130 برگی دارد. سرعت شمارش این اسکناس شمار 900 برگ در دقیقه است، بنابراین برای اماکن تجاری با حجم شمارش اسکناس زیاد مناسب می باشد.

معرفی اسکناس شمار کینگ لی WJD-QL2008

در ادامه معرفی اسکناس شمار کینگ لی WJD-QL2008، باید بگوییم که این پول شمار به قابلیت تشخیص اصالت اسکناس از طریق ماورا بنفش و مغناطیسه مجهز شده است. این دستگاه اسکناس شمار دارای بدنه فلزی می باشد و باعث می شود طول عمر دستگاه افزایش یابد.

اسکناس شمار کینگ لی Qing Lei WJD-QL2008

اسکناس شمار کینگ لی Qing Lei WJD-QL2008 دارای نمایشگر کاربر و مشتری است. نمایشگر مشتری کابل بلند دارد که نصب آن در فاصله یک متری امکان پذیر می باشد. روی این نمایشگر قسمت سبز رنگ اسکناس شمرده شده و قسمت قرمز رنگ خطاهای پیش آمده را اعلام می کند.

اسکناس شمار کینگ لی Qing Lei WJD-QL2008

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و اسکناس شمار کینگ لی Qing Lei WJD-QL2008 با توجه به ویژگی هایی خوبی که دارد مقرون به صرفه است. شما می توانید برای دریافت قیمت و پول شمار به سایت ایده برتر مراجعه کنید.

اسکناس شمار کینگ لی Qing Lei WJD-QL2008


ایده برتر پارسیان اسکناس ,شمار ,کینگ ,ql2008 ,qing ,برتر ,اسکناس شمار ,شمار کینگ ,ایده برتر ,معرفی اسکناس منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نیازمندیهای نیشابور یکم بیشتر بمون دانلود رمان با من باش وُیاه دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید وب سایت شخصی فرخ عبداله زاده zedschool طرفداران Gipsy Kings ظهورنزدیک است