دستگاه تست اسکناس پروتک DL-880

نوع دستگاه: دستی تشخیص اسکناس جعلی: دارد

معرفی دستگاه تست اسکناس Protech DL-880

تست اسکناس DL-880 که یکی از انواع دستگاه تست اسکناس است به شما این امکان را می دهد تا در مقدار زمان اندکی بتوانید اصالت و درستی وجه نقد مورد نظر خود را به وسیله دو لامپ آن تشخیص دهید. از ویژگی های این تست اسکناس می توان به ذربین آن اشاره کرد که قدرت بزرگنمایی 1.5 برابر را دارد.

معرفی دستگاه تست اسکناس Protech DL-880

درباره معرفی دستگاه تست اسکناس Protech DL-880 باید گفت که این دستگاه دارای حس گری می باشد تا در مواقعی که از دستگاه استفاده نمی شود لامپ آن به صورت خودکار خاموش گردد. نوع تشخیص دستگاه تست اسکناس Protech DL-880 به صورت دستی می باشد.

دستگاه تست اسکناس پروتک Protech DL-880

دستگاه تست اسکناس پروتک ProtechDL-880 با ابعاد 160*120*200 میلی متر و وزن 0.57 کیلوگرم دارای قابلیت تشخیص اسکناس جعلی از طریق لامپ نور ماورای بنفش و لامپ سفید می باشد. این تست اسکناس پروتک مجهز به دو عدد نور UV 4W می باشد.

دستگاه تست اسکناس پروتک Protech DL-880

از نظر کارشناسان ایده برتر دستگاه تشخیص اصالت اسکناس پروتک DL-880 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه می باشد. برای اطلاع از قیمت و اینترنتی دستگاه تست اسکناس می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کرده و یا با شماره 73027 تماس بگیرید.


ایده برتر پارسیان اسکناس ,دستگاه ,پروتک ,protech ,تشخیص ,لامپ ,اسکناس پروتک ,ایده برتر ,اسکناس protech ,پروتک protech ,معرفی دستگاه ,اسکناس پروتک protech منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fayehdfb3qij Blog هر چی که بخوای محصولات سرمایشی گرمایشی فلاشینگ نما,فلاشینگ بام خرید اینترنتی تخفیفان جزئیات نابودی زمین در سال 2018 لوکس دانلود|مرجع بزرگ دانلود هر چی بخوای هست