ریبون میوا PR4

طول ریبون: 13 متر رنگ ریبون: مشکی سوزنی

معرفی ریبون میوا PR4

ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود.

معرفی ریبون میوا PR4

برای معرفی ریبون میوا PR4 باید گفت که این ریبون محصول شرکت میوا می باشد. ریبون Meva PR4 دارای کیفیت چاپ بسیار عالی می باشد و از لحاظ اقتصادی محصولی مناسب می باشد.

ریبون میوا Meva Olivetti PR4

ریبون میوا Meva Olivetti PR4 که دارای طول 13 متر می باشد، دارای رنگی مشکی است. این ریبون سازگار با دستگاه های PR4 SL ،PR4 SLM و Olivetti PR4 می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و ریبون میوا PR4 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

ریبون میوا Meva Olivetti PR4

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد و قیمت ریبون Olivetti PR4 و انواع دیگر ریبون می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کرده و یا با واحد به شماره 73027-021 تماس بگیرید.


ایده برتر پارسیان ریبون ,میوا ,olivetti ,meva ,برتر ,دارای ,ریبون میوا ,میوا meva ,ایده برتر ,meva olivetti ,باشد ریبون منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سوسه ناودون تاج موزیک دانلود رایگان پروژه مالی حسابداری کتابخانه مرجع پزشکی نیوزسل پزشک سایت فری فارسی دانلود رایگان جدیدترین سریال های ترکی بهترین کتاب تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد