ریبون الیوتی PR2

طول ریبون: 15 متر رنگ ریبون: مشکی

معرفی ریبون الیوتی PR2

ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است.

ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود.

معرفی ریبون الیوتی PR2

برای معرفی ریبون الیوتی PR2 باید گفت که این ریبون مخصوص پرینترهای سوزنی الیوتی می باشد. ریبون Olivetti PR2 دارای کیفیت چاپ بسیار عالی می باشد و از لحاظ اقتصادی محصولی مناسب می باشد.

ریبون الیوتی Olivetti PR2

ریبون الیوتی Olivetti PR2 که دارای طول 15 متر می باشد، دارای رنگی مشکی است. این ریبون سازگار با دستگاه های Olivetti PR2 ،PR2E و PR2 Plus می باشد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و ریبون الیوتی PR2 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

ریبون الیوتی Olivetti PR2

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد و قیمت ریبون Olivetti PR2 و انواع دیگر ریبون می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کرده و یا با واحد به شماره 73027-021 تماس بگیرید.


ایده برتر پارسیان ریبون ,الیوتی ,olivetti ,برتر ,ایده ,دارای ,ریبون الیوتی ,ایده برتر ,الیوتی olivetti ,باشد ریبون ,معرفی ریبون ,ریبون الیوتی olivetti ,معرفی ریبون الیوتی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ادیسم دان موزیک | دانلود اهنگ | سایت دان موزیک کاسه تبتی فروشگاه نفس مهندسی عمران نمایشگاه و فروشگاه صبح خیز_جهیزیه کامل گروه مهندسین مهاب بزرگترین تولید انواع ارقام نهال گردو، بادام و میوه مطالب علمی و آموزشی