اگر در زمینه چاپ صنعتی فعالیت کرده باشید، با نام پلاتر آشنا هستید. این دستگاه صنعتی هنگامی با ارزش خواهد شد که بزرگانی همچون اپسون آن را تولید کنند.

در این برند نیز همانند سایرین انواع پلاتر اپسون Epson یافت می شود. البته این دسته بندی می تواند براساس کاربری دستگاه پلاتر باشد و یا عرض رول قابل چاپ آن، که بر همین مبنا، این شرکت پلاتر اپسون عرض 60 را طراحی و تولید کرد.

پلاتر اپسون عرض 60

منظور از پلاتر عرض 60 این است که این دستگاه برای رول هایی مناسب است که عرض 60 سانتی متری دارند. بنابراین با پلاتر اپسون با عرض 60 سانتی متر نباید انتظار اندازه بیشتری را داشت که می بایست به این نکته دقت نمود.

پلاتر اپسون عرض 60

رول های پلاتر در واقع همان ماده اولیه و خام آن هستند که عرض های مشخصی دارند. قیمت رول پلاتر اپسون Epson  بر همین اساس و جنسی که دارد تعیین می شود و برای هر دستگاه می توان متفاوت باشد.

برای نمونه کاتر پلاتر رول مخصوص خود را دارد و با انواع دیگر متفاوت است.

پلاتر اپسون عرض 60

به هر حال پس از بررسی های مختلف، هنگامی که تصمیم به پلاتر اپسون عرض 60 کردید، نکات دیگری نیز لازم به توجه می باشد.

همانطور که از نام پلاتر اپسون عرض 60 شنیده می شود، این دستگاه نام برند محبوب اپسون را یدک می کشد که همین موضوع می تواند در انتخاب شما موثر باشد.

 

 پلاتر اپسون عرض 60

 

پلاتر اپسون عرض 60 همانند سایر تجهیزات صنعتی هزینه های بالایی دارد و نمی توان ریسک کرد و بدون آگاهی از اعتبار مرکز آن، اقدام به کرد.

شاید در بازار با انواع گاه های پلاتر اپسون Epson  روبرو شوید اما باید دقت داشت که چنین دستگاه گران قیمتی نیاز به ضمانت گاه و خدمات پس از مناسب آن دارد.

 

 پلاتر اپسون عرض 60

 

بنابراین بهترین انتخاب برای پلاتر اپسون عرض 60 و محصولات این چنینی، مراجعه به نمایندگی های رسمی آن می باشد که در این زمینه شرکت ایده برتر پارسیان را می توان به عنوان نمایندگی معتمد این برند معرفی کرد که محصولات خود را با گارانتی اصلی عرضه می دارد.


ایده برتر پارسیان پلاتر ,اپسون ,دستگاه ,توان ,همین ,برند ,پلاتر اپسون , پلاتر ,برتر پارسیان ,اپسون epson  ,ایده برتر , پلاتر اپسون ,پلاتر اپسون epson  منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ایرانیان سوپر فایتینگ طراحی سایت در اصفهان خرید و فروش گوسفند زنده در تهران نفس عمیق با بوی تو وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری کلوپ دانلود دانلود تحقیق مرکز بازی های پلی استیشن CGamerwwwp