اسکناس شمار سهند SNC2000CD

 

سرعت  شمارش: 600, 2000 برگ در دقیقه تشخیص اسکناس جعلی: دارد

معرفی اسکناس شمار سهند 2000CD

دستگاه پول شمار سهند مدل 2000 یکی از محصولات شرکت سهند Sahand می باشد. این دستگاه یک اسکناس شمار ایستاده است که با قابلیت های ویژه خود برای به کارگیری در بانک ها، گاه های بزرگ، بیمارستانها، آزمایشگاه ها و مکان هایی از این دست مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی اسکناس شمار سهند 2000CD می پردازیم. این پولشمار دارای صفحه کلید ساده و 4 سرعت شمارش است که قابل انتخاب توسط کاربر می باشد. همچنین برنامه عیب یاب خودکار دارد و می تواند بر اساس عدد دلخواه تنظیم شده شمارش کند. 

معرفی اسکناس شمار سهند 2000CD

اسکناس شمار سهند Sahand SNC2000CD

پول شمار snc2000cd سهند دارای هشدار دهنده صوتی و نوری است و می تواند مبالغ شمارش شده را با هم جمع کند. وجود منبع تغذیه سوئیچینگ برای حفاظت از دستگاه هنگام نوسانات جریان برق از دیگر مزایای پول شمار سهند 2000 است.

پوشش فلزی اسکناس شمار سهند Sahand SNC2000CD مجهز به سنسور نوری، سنسور فشار و سنسور مغناطیسی غیر حساس به گرد وغبار است که از برد اصلی دستگاه و برد تغذیه محافظت می نماید.

شما می توانید برای دریافت قیمت پول شمار ایستاده و  انواع دستگاه پول شمار به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگیرید.


ایده برتر پارسیان شمار ,سهند ,اسکناس ,دستگاه ,شمارش ,سنسور ,شمار سهند ,اسکناس شمار ,سهند sahand ,sahand snc2000cd ,سهند sahand snc2000cd منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان وبگاه جامع سینمای جهان حوزه _ دانلود فایل های حوزوی پخش آنلاین موزیک ???? آموزش و سیگنال خرید وفروش در بورس پایگاه خبری خبریفا بیقرارم خرید اینترنتی Positive Think Tank