شرکت ها و سازمان های مختلفی نیاز به انگشت نگاری دارند تا به عنوان راهی مطمعن برای تشخیص هویت استفاده کنند، به همین دلیل اسکنر اثر انگشت را به خوبی می شناسند.

این مدل از اسکنر جایگزین مدل های قدیمی که با جوهر به انجام می رسد، شده است. بنابراین اسکنر اثر انگشت تنها برای سازمان های ثبت هویت افراد کارایی ندارد و می تواند در موارد دیگری مانند دستگاه های حضور و غیاب نیز بکار رود.

 

اگر قصد اسکنر ثبت اثر انگشت را دارید، می بایست به مدل های آن نیز توجه داشته باشید. برخی از آنها می توانند بصورت اسکنر اثر انگشت 4 انگشتی باشند و برخی بصورت تک انگشت، که همین موضوع تفاوت هایی را ایجاد می کند.

 

 اسکنر اثر انگشت

 

اولین تفاوت شاید قیمت اسکنر اثر انگشت باشد و در موارد دیگر نیز می توان به کاربری آن اشاره کرد.

این اسکنرها با خواندن اثر انگشت هر فرد، آنها را به تصاویر دو و سه بعدی تبدیل می کنند که برای کامپیوتر و نرم افزارهای پردازشی قابل خواندن باشند.

 اسکنر اثر انگشت

 

انواع اسکنر اثر انگشت

به هر حال کاربرد آن هر چه باشد، چیزی از اهمیت انواع اسکنر اثر انگشت کم نمی کند. بیشتر مراکزی که به دنبال اسکنر اثر انگشت هستند، دقت، سرعت و کارایی آن را اولویت قرار می دهند.

حساسیت دستگاه برای ثبت تصاویر دقیق و اسکن آنها، باعث شده تا فناوری این دستگاه ها با سرعت بیشتری به روز شوند.

 

 انواع اسکنر اثر انگشت

 

اما همه نمی توانند از نظر فنی این دستگاه ها را بررسی کرده و کیفیت آنها را تایید کنند که البته بهترین راهکار برای اسکنر اثر انگشت، از مراکز مجاز و نمایندگی های رسمی آنهاست.

مجموعه ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی اسکنر اثر انگشت از برندهای معتبر و شناخته شده برای تجهیز گاه خود استفاده می کند.

این مجموعه وبسایتی را راه اندازی کرده است تا همه بصورت مساوی از مزایای اینترنتی اسکنر اثر انگشت و سایر تجهیزات بهره مند شوند.

 

 انواع اسکنر اثر انگشت

 

همچنین در این راستا، می توانید از گارانتی اصلی و خدمات پس از ، قیمت منصفانه و کاهش هزینه های جانبی نیز برخوردار شوید.

منبع: gadgetnews

مطالب مرتبط:

بهترین اسکنر تحت شبکه

قیمت اسکنر رنگی A3


ایده برتر پارسیان اسکنر ,انگشت ,دستگاه ,قیمت ,بصورت , اسکنر ,برتر پارسیان , انواع ,انواع اسکنر , انواع اسکنر منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هرجا خبر ایرانیان closed فروشگاه آنلاین معرفی مشاهیر و بزرگان سایت تفریحی و سرگرمی بروز پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود کارتون و انیمیشن های قدیمی مهاجرت آسان به اروپا و امریکا معرفی کالا فروشگاهی