شاید بتوان گفت که دوربین های مداربسته برای نظارت و حفظ امنیت اماکن مختلف، بسیار لازم و ضروری هستند.

در حال حاضر، در تمام فضاهای عمومی، ادارات، گاه ها، بانک ها و حتی منازل مسی از سیستم های نظارت تصویری استفاده می گردد.

 

دوربین مداربسته صنعتی یا باکس چیست؟

 

معرفی دوربین مداربسته صنعتی یا باکس Box

دوربین مداربسته صنعتی، یکی از انواع دوربین های مداربسته است که به نام دوربین باکس Box نیز شناخته می شود.

این نوع دوربین در برای به کارگیری در فضاهای صنعتی و تجاری مناسب است. البته برای نصب در فضاهای مسی نیز قابل استفاده می باشد.

یکی از ویژگی های خاص دوربین های مداربسته صنعتی این است که زاویه دید بسیار محدودی دارند. در واقع محدوده ای که می تواند توسط این دوربین مداربسته تحت نظارت و کنترل قرار گیرد، وسعت زیادی نخواهد داشت.

 

معرفی دوربین مداربسته صنعتی یا باکس Box

 

لازم به ذکر است که لنز دوربین مدار بسته  صنعتی بر اساس نوع کاربرد آن انتخاب شده و به صورت مجزا بر روی دوربین نصب می گردد.

بیشترین کاربرد دوربین های باکس معمولا در محیط های صنعتی یا پر تردد است. نصب دوربین مداربسته صنعتی در فضاهایی که رفت و آمد افراد یا وسایل نقلیه مختلف به دفعات صورت می پذیرد، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

در مورد شکل ظاهری دوربین های box باید بگوییم که این دوربین به شکل مستطیل طراحی شده و بدنه آن معمولا از جنس پلاستیک ساخته می شود.

چنانچه تصمیم به یک دوربین مداربسته صنعتی گرفته اید، این نکته را در نظر داشته باشید که این دوربین ها قابلیت دید در شب ندارند. اما می توانند در نور کم تصاویر را دریافت کنند و با کیفیت بالا ضبط نمایند.

 

معرفی دوربین مداربسته صنعتی یا باکس Box

 

همان طور که در بالا هم گفته شد، دوربین های مدار بسته باکس زاویه دید محدود و بسته ای دارند. اما باید بدانید که این دوربین ها بسیار انعطاف پذیر بوده و با شرایط محیطی مختلف هماهنگ می شوند.

مشتریان می توانند با توجه به محیطی که می خواهند دوربین box را در آن نصب کنند، لنز مناسب را سفارش دهند. این ویژگی باعث می شود که زاویه دید دوربین مداربسته نیز به راحتی تنظیم شود.

از آنجایی که لنز دوربین بر روی کیفیت تصاویر ضبط شده تاثیر مستقیم دارد، بنابراین لازم است برای انتخاب و لنز دوربین مداربسته صنعتی نکات خاصی را در نظر بگیرید تا پس از نصب دوربین، نتیجه دلخواه را دریافت نمایید.

  • فاصله کانونی لنز

  • فاصله کانونی عدسی

  • روزنه عبور نور

  • نوع کاربری لنز

از جمله عواملی هستند که باید در هنگام لنز دوربین مداربسته باکس به آن ها توجه شود.

 

معرفی دوربین مداربسته صنعتی یا باکس Box

 

کارشناسان ایده برتر آماده ارائه پاسخ گویی به سوالات شما مشتریان محترم می باشند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره قبل از از طریق تماس با شماره 73027 با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

منبع: imenkaran

این مطالب را از دست ندهید:

زاویه دید دوربین مداربسته چیست ؟

مشکلات رایج پس از نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

افت فریم های تصویر در انتقال تصویر دوربین مداربسته - قسمت اول


ایده برتر پارسیان دوربین ,مداربسته ,صنعتی ,باکس ,زاویه ,دریافت ,دوربین مداربسته ,مداربسته صنعتی ,فاصله کانونی ,دوربین مداربسته صنعتی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بهترین سایت اپلیکیشن سفارش نان وای کدز vps-poster2 موبایل چرو تکنیک برتر داروخانه اینترنتی مثبت سبز آموزش آموزش زبان انگلیسی