اسکناس شمار بنکینگ تک EB-300 UV

 

سرعت  شمارش: 800 برگ در دقیقه تشخیص اسکناس جعلی: دارد

معرفی اسکناس شمار بنکینگ تک EB-300 UV

پول شمار EB-300 UV، که از دستگاه های پول شمار رومیزی است، ساخت کشور کره جنوبی و محصول شرکت بنکینگ تک می باشد. این دستگاه اسکناس های نصف شده یا کمتر از اندازه ی واقعی و یا به هم چسبیده را با تکنولوژی مادون قرمز تشخیص می دهد.

معرفی اسکناس شمار بنکینگ تک EB-300 UV

در ادامه معرفی اسکناس شمار بنکینگ تک EB-300 UV، باید بگوییم که این پول شمار می تواند با ردیاب فرابنفش UV اسکناس های جعلی را بشناسد. شما می توانید تعداد اسکناس دلخواه خود را برای دستگاه تعریف کنید و دستگاه برای شما همان تعداد اسکناس را می شمارد.

اسکناس شمار بنکینگ تک e-Banking Tech EB-300 UV

در اسکناس شمار بنکینگ تک e-Banking Tech EB-300 UV لاستیک های کشنده تعویض شدنی هستند و دستگاه به صورت اتوماتیک، موتور و سنسورها را از نظر صحت عملکرد تست می کند. همچنین دستگاه اسکناس شمار بنکینگ تک دارای قابلیت روشن و خاموش شدن اتوماتیک است.

اسکناس شمار بنکینگ تک e-Banking Tech EB-300 UV

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و اسکناس شمار بنکینگ تک e-Banking Tech EB-300 UV با توجه به ویژگی هایی خوبی که دارد مقرون به صرفه است. شما می توانید برای دریافت قیمت و پول شمار به سایت ایده برتر مراجعه کنید.

اسکناس شمار بنکینگ تک e-Banking Tech EB-300 UV


ایده برتر پارسیان اسکناس ,شمار ,بنکینگ ,دستگاه ,banking ,tech ,اسکناس شمار ,شمار بنکینگ ,banking tech ,ایده برتر ,دستگاه اسکناس منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
pamenarco1 شیمی ساختمان iliya9090 راهنمای مشاوره ای در زمینه روانشناسی وب گردی دانلود بافتان نمایندگی ایشیک بایکوت ایران سی نت | www.irancnet.ir