دستگاه تست اسکناس DFS-2268

نوع دستگاه: اتوماتیک تشخیص اسکناس جعلی: دارد

معرفی دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268

تست اسکناس DFS2268A که دارای ابعاد 82*137*155 میلی متر و وزن 0.5 کیلوگرم می باشد از دستگاه های قوی در تشخیص اصالت اسکناس است. این تست اسکناس که نوع تشخیص آن به صورت اتوماتیک است دارای سرعت تشخیص 120 برگ در دقیقه می باشد.

معرفی دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268

درباره معرفی دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268 باید گفت این دستگاه که یکی از انواع دستگاه تست اسکناسبه شمار می رود، توانایی تشخیص اسکناس جعلی از طریق لامپ نور ماورای بنفش، مادون قرمز و مغناطیس را دارد.

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268ظرفیت یک برگ اسکناس را دارد. منبع تغذیه این محصول برق و باتری می باشد. این محصول در رنگ مشکی موجود می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر دستگاه تشخیص اصالت اسکناس 6-005 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه می باشد.

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268

 برای اطلاع از قیمت و اینترنتی دستگاه تست اسکناس می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کرده و یا با شماره 73027 تماس بگیرید.


ایده برتر پارسیان اسکناس ,دستگاه ,تشخیص ,اصالت ,برتر ,ایده ,اصالت اسکناس ,تشخیص اصالت ,دستگاه تشخیص ,ایده برتر ,اسکناس جعلی ,تشخیص اصالت اسکناس ,دستگاه تشخیص اصال منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آوای کهن سایت سرگرمی دنیا 99 دانلود فایل های کمیاب دانلود یاد و خاطره شهدا مهتابی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان سایت آموزشــی هاش هاش خــوی آموزش های کمیاب اینترنت